Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Твоя Безпека

Date: 17 квітня 2023 о 12:22, Refreshed 2 лютого о 09:46

Мінна безпека
Міністерством реінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.
Метою розробки та поширення цих матеріалів – нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їхвиди та, як діяти, коли знайшов міну. У цих відео - правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитись.
Враховуючи вищевикладене та з метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо мінної безпеки, пропонуємо відео матеріаліи для використання під час освітнього процесу.
Відеоматеріали є безкоштовними, розміщені на платформі Dovidka.info. Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можна запосиланнями:
https://drive.google.com/drive/folders/1Gcp0J3S-FdIPI2A8LYlSIXfckaYaTIcp https://drive.google.com/file/d/1YUJmO1g9k9QVbvOMutLCjj_zxppN5IHb/view?usp=sharing

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Небезпека в тилу. Починаючи з 27 лютого, в різних регіонах України відбулось понад 40 зібрань молоді, прихильної до руху ПВК “Редан”. Напередодні вони навіть намагалися зібратися біля одного зі столичних ТРЦ. Втім на місці була поліція, сутичок вона не допустила, але забрала на розмову до відділків понад 10 учасників ПВК.

Як пояснюється в сюжеті “Сніданку з 1+1”, назва субкультури пов’язана з японськими коміксами. Одного з головних персонажів звуть Редан. Підлітки носять чорний одяг і зображення павуків, наслідуючи символіку гри. Капітан поліції, головна інспекторка Управління ювенальної превенції Національної поліції України Роксолана Семірякова пояснила, як аніме-групи пов’язані з приватною військовою кампанією.

Основна мета новоствореного в Україні руху – провокація масових зібрань для подальшого фізичного протистояння. Тобто все робиться для того, щоб дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні. Семірякова вбачає в цьому російський “слід”, адже 22 лютого такі зібрання були у РФ, тоді унаслідок сутички двоє підлітків загинули.

“Саме після цього російські спецслужби почали використовувати цю ситуацію як певну модель для провокацій та заворушень всередині нашої країни для дестабілізації із залученням дітей”, – пояснила представниця поліції.

Підлітків збирають за допомогою різних інтернет-ресурсів. Тож батькам потрібно бути в довірливих стосунках з дітьми, щоб помітити зміни в їхній поведінці. Головна інспекторка Управління ювенальної превенції Нацполіції пояснила, що дітей приваблює хайп на таких зібраннях, там вони отримують необхідну увагу, якої їй не вистачає. Поліція наразі проводить пояснювальні заходи у навчальних закладах щодо небезпеки такого руху. (За матеріалами ТСН)
Що потрібно знати батькам про ПВК Редан, щоб захистити свою дитину
Як говорити з підлітками про “Редан”: поради від ювенальної поліції

Мінна безпека. Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.
Відеоматеріали Мінреінтеграції з інформування населення про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами. 39 флеш-відеороликів із мінної безпеки, розроблені Мінреінтеграції спільно з сертифікованим оператором протимінної діяльності «Філія The Mines Advisory Group в Україні» можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uRVyIo49HVIQMshsDa3G4GM_QCAS9nd N.
Заняття з мінної безпеки спільно з Львівською організацією СпівДія заради дітей.

Брошура «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям»

Comments:
Only authorized users can leave comments.