Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Прозорість та інформаційна відкритість

Date: 7 жовтня 2021 о 05:37, Refreshed 1 грудня 2023 о 14:35

Стратегія розвитку Східницьког ЗЗСО І-ІІІ рівнів на 2021-2026 р.р.

Ліцензія на освітню діяльність Східницького ЗЗСО

СТАТУТ_Східницького_ЗЗСО_І-ІІІ_рівнів
Структура та органи управління закладу освіти
Освітня програма закладу https://skhidnytsyaschool.e-schools.info/library/category/74334
Територія обслуговування
Ліцензований обсяг – 480 учнів
Фактична кількість осіб – 274 учнів

Мова освітнього процесу – українська

Класи – 12
Штатний розпис
Педагоги – 25 осіб (з них 2 зовнішні сумісники)
Допоміжний персонал – 10 осіб
Наявність вакантних посад –
робітник з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями; електромонтер.

Матеріально-технічне забезпечення. До послуг учнів: 11 класних кімнат; комп’ютерний клас (10+1 ПК); кабінет фізики; кабінет хімії; кабінет "Захисту України"; 2 комбіновані майстерні – 2; спортивна зала; спортивний майданчик – 2; кабінет психолога; ігрова кімната; бібліотека, книгосховище (бібліотечний фонд нараховує 27 917 примірників навчальної та художньої літератури); їдальня; гардероб; укриття – 3 (на 300 осіб).
Річний звіт про діяльність закладу освіти https://skhidnytsyaschool.e-schools.info/pages/zvt-direktora

Правила прийому до закладу освіти здійснюються відповідно до ст.9 Закону України "Про повну загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-p

У Східницькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;
  • у наявності пандус, піктограми;
  • спеціалізований санітарний вузол;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат, спортивного залу, санітарних вузлів.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. Заклад забезпечений генератор. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення  обладнані системою центрального опалення, що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим особливостям дітей, враховується специфіка навчально-виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

У закладі створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.
У школі працює практичний психолог, асистент учителя.
Оплата за освітні послуги – безкоштовно, платні послуги відсутні.
Наявність додаткових освітніх послуг – немає.

Правила поведінки здобувачів освіти https://skhidnytsyaschool.e-schools.info/pages/pravila-povednki-zdobuvachv-osvti
Запобігання та протидія булінгу

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти
Робочий навчальний план на 2022-23 н.р.

Робочий навчальний план на 2021-22 н.р.

Comments:
Only authorized users can leave comments.