Наказ про підсумки атестації педпрацівників у 2024 р.
Перспективний план атестації педпрацівників на 2023-27 р.р.
Списки педпрацівників, які підлягають черговій атестації у 2024 р.
Наказ Про підсумки атестації педпрацівників у 2023 р.
Курси підвищення кваліфікації педпрацівниками закладу у 2023 р.
Витяг з наказу Східницького ЗЗСО І-ІІІ рівнів від 05.04.2021 № 01-07/13-К
Додаток № 2
ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор школи
М. М. Кость
від 18.09.2020 №01-06
Перспективний план атестації педпрацівників
Східницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
№ п/п |
Список педпрацівників |
2020-2021 н. р. |
2021-2022 н. р. |
2022-2023 н. р. |
2023-2024 н. р. |
2024-2025 н. р. |
1. |
Кость Мирослава Миколаївна |
труд. навч. (технолог.) |
||||
Кость Мирослава Миколаївна |
директор |
|||||
2. |
Федишин Надія Мирославівна |
заруб.літер. |
||||
Федишин Надія Мирославівна |
заст.з НВР |
|||||
3. |
Федишин Надія Миколаївна |
англ. мова |
кер.гуртка |
|||
Федишин Надія Миколаївна |
заст.з НВР |
|||||
4. |
Шийка Галина Романівна |
вч. поч. кл. |
||||
5. |
Дубленич Любомира Іванівна |
вч. поч. кл. |
||||
6. |
Гулич Тетяна Михайлівна |
вч. поч. кл. |
||||
7. |
Южинець Любов Богданівна |
вч. поч. кл. |
||||
8. |
Журавчак Оксана Володимирівна |
математика |
||||
9. |
Гавак Омелян Миколайович |
музика |
||||
10. |
Гавак Омелян Миколайович |
кер.гуртка |
||||
11. |
Пронь Богдан Євгенійович |
труд. навч. (технології) |
||||
12. |
Галущак Алла Василівна |
біологія |
||||
13 |
Паранюк Оксана Олексіївна |
англ. мова |
||||
14. |
Гнатишин Андрій Любомирович |
Громад.освіта |
||||
15. |
Яковець Роксолана Ярославівна |
укр. м і літ. |
||||
16 |
Стельмашик Галина Романівна |
історія |
||||
17. |
Мурак Леся Йосифівна |
укр. м. і літ. |
||||
18. |
Федьків Марія Григорівна |
математика |
||||
19. |
Лернатович Анастасія Миколаївна |
кер. гуртка |
||||
20. |
Луцик Надія Ярославівна |
вч. поч. кл. |
||||
21. |
Крончко Оксана Миколаївна |
укр.м і літ., пед.-орган. |
||||
22. |
Кравець Галина Миколаївна |
хімія |
||||
23. |
Кіт Олег Орестович |
фізика |
||||
24. |
Янів Іванна Степанівна |
пр. психолог |
||||
25. | Щепаняк Руслана Ярославіна | сумісник |
Атестація педпрацівників
у 2020-2021 н. р.
1. Федишин Надія Миколаївна – заступник директора з НВР, вчитель англійської мови.
2. Журавчак Оксана Володимирівна – вчитель математики.
3. Пронь Богдан Євгенійович – вчитель трудового навчання.
4. Федьків Марія Григорівна – вчитель математики.
5. Шийка Галина Романівна – вчитель початкових класів.
6. Галущак Алла Василівна – вчитель біології.
Орієнтовний план
підвищення кваліфікації вчителів Східницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2
у 2021-2023 р.р.
№ з/п |
П. І. П. вчителя |
Напрям (посада, предмет) |
Суб’єкти підвищення кваліфікації |
1. |
Федишин Надія Миколаївна |
керівник гуртка |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
2. |
Федишин Надія Мирославівна |
заступник директора |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
3. |
Дубленич Любомира Іванівна |
вчитель початкових класів |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
4. |
Мурак Леся Йосифівна |
вчитель української мови та літератури |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
5. |
Луцик Надія Ярославівна |
вчитель початкових класів |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
6. |
Крончко Оксана Миколаївна |
вчитель української мови та літератури |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
7. |
Кравець Галина Миколаївна |
вчитель хімії |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
8. |
Кіт Олег Орестович |
вчитель фізики |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
9. |
Янів Іванна Степанівна |
практичний психолог |
ЛОІППО, ДДПУ ЦПО |
Директор школи М. М. Кость